Tu, przedstawiamy swoje intencje modlitewne, w których wspólnie modlimy się i chcemy by z nami modlili się odwiedzający tę stronę.

27 komentarzy do “Ks. intencji”

 • nati:

  Najświętsza Panienko Daniszewska proszę Cie dopomóż mi aby w moim gospodarstwie skończyły się problemy które teraz mnie spotyka dopomóż także mojej córci aby w końcu zaczeła rozumieć matematykę z którą ma problem błagam Cię wysłuchaj litościwie moich próśb mniej w opiece całą moją rodzinę ..

 • Wojciech:

  Szczesc Boze,
  Bardzo prosze o modlitwe o łaske uzdrowienia kregoslupa. Bardzo dziekuje. z Panem Bogiem.

 • Bożena:

  Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o modlitwę o uzdrowienie
  Zenony z choroby nowotworowej,o dobre wyniki i pobyt w szpitalu, o nawrócenie Anity i
  Piotra,
  o pracę dla Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o
  rozwiązanie
  trudnych spraw rodzinnych Agaty,o szczęśliwą operację Bożeny

 • Teresa:

  Bardzo proszę o modlitwę o błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.
  Proszę o szczęśliwa rodzinę, dobrego męża , błogosławieństwo dzieckiem.
  Prosze o rozeznanie drogi życiowej i dobrych przyjaciol na swojej drodze
  Prosze o dobre relacje z Robertem i jego przyjaźń oraz poprawe moich relacji ze wszystkim znajomymi.
  Teresa

 • nati:

  Najukochańsza Panienko Daniszewska błagam Cię zlituj się nad nami i uproś u swego Syna upragniony deszcz bo grozi nam klęska wszystko usycha proszę wysłuchaj mojej prośby proszę czuwaj nad moją rodziną i mniej ją w opiece,,

 • Margareta:

  Proszę o modlitwę w intencji poprawienia relacji z człowiekiem, którego kocham, o jego miłość, oddanie , wierność , przemianę serca I dalsza wspólna drogę.

 • Wojciech:

  Szczesc Boze, Bardzo prosze o modlitwe o laske uzdrowienia kregoslupa i
  wewntrzne. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

 • Beata:

  Panie Jezu odwołuję się do Twojego Najświętszego Serca i proszę Cię spraw by Karol mnie pokochał, pokaż mi, proszę, że to jest Twoja wola. Miej litość nad moim stęsknionym sercem, skoro postawiłeś go na mojej drodze życia, to obdarz nas głęboką, wierną miłością płynącą z Twojej łaski, z Twojego Serca. Przecież Ty wszystko możesz.Chroń nas w Twoim Najświętszym Sercu przed wszelkimi zakusami złego. Wspomagaj nas, również materialnie, abyśmy byli szczęśliwym i trwałym małżeństwem.

 • Teresa:

  Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus !
  Dziękuję Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Jego Niepokalanej Mateczce, Królowej naszej, za całe dobro jakiego doświadczam, za życie,za to, że tak niespodziewanie znalazłam się w Parafii,którą pamiętam z przed z górą 50-ciu lat, dobry Pan Bóg pozwolił mi wspomnieć, kiedy to byłam w tamtym czasie, dwa a może trzy razy z moją kochaną babcią u kuzynostwa.
  Z rodziny tej pochodził właśnie ks.Kazimierz Pawlak.
  Niech Zmartwychwstały Chrystus Pan Błogosławi całej Parafii, Księżom posługującym i wszystkim ludziom dobrej woli.

 • Krzysztof:

  Proszę o modlitwę w intencji Joanny o światło Ducha Świętego by potrafiła podjąć właściwą decyzję.
  Bóg zapłać

 • Ala:

  Proszę o modlitwę w intencji o zdanie studiów mgr i szczęśliwą obronę pracy dyplomowej, o Bożego Ducha na uczelni, o uzdrowienie na ciele i duszy, o uzdrowienie relacji, za Panią sąsiadkę w jej intencjach finansowych oraz we wszystkich sprawach Bogu wiadomych.

 • Maria:

  Panie Jezu prozę o przemianę serca dla dzieci moich ,zięci moich, synowej, męża mojego ,wnuków.
  Proszę o przemianę serca dla wrogów moich.
  Boże Mocny przemień mój dom rodzinny w zamieszkały ,a ogród w kwitnący , pole wykoszone las uporządkowany, Proszę żeby dom był odwiedzany przez życzliwych ludzi.
  Proszę o szybkie i pomyślne załatwienie sprawy w sądzie i poniesienie kosztów sądowych przez agresywnego sąsiada i żonę jego, syna i wnuki.Jezu ufam Tobie.

 • Maria:

  Matko Boska Częstochowska usłysz moje błaganie I uwolnij mnie z problemów z którymi borykam się przez całe życie..
  Proszę żeby w tym domu który budowałam mieszkała moja rodzina i rodziły się wnuki i prawnuki.

 • NATI:

  NAJŚWIĘTSZA PANIENKO DANISZEWSKA UPROŚ NAM U SWEGO SYNA DESZCZ JEST TAK BARDZO SUCHO BŁAGAM WYSŁUCHAJ MOJEJ PROŚBY …

 • Jan:

  Matko Boża wypraszaj dla naszej rodziny zdrowie, błogosławieństwo Pana Boga i ochronę od zła.

 • Jan:

  Matko Boża wypraszaj nam szczęśliwą podróż, zdrowie i obfite błogosławieństwo Pana Boga.

 • Jan:

  Prosimy Panie Boże za wstawiennictem Matki Bożej o zdrowie, przebaczenie grzechów i błogosławieństwo dla naszej rodziny.

 • Nati:

  Najświętsza Panienko Daniszewska proszę pozwól mojej cioci wyjść z nałogu picia proszę wysłuchaj mojego błagania niech przestanie pić bardzo Cię prosimy

 • NATI:

  NAJŚWIĘTSZA PANIENKO DANISZEWSKA PROSZĘ CIĘ ABY WIODŁO MI SIĘ W MOIM GOSPODARSTWIE TAK SIĘ BOJĘ O MOJE ZWIERZĘTA CIĄGLE COŚ PROSZĘ WYPROŚ ŁASKI ABY W KOŃCU WSZYSTKO DOBRZE SIĘ UKŁADAŁO OTOCZ BŁOGOSŁWIEŃSTWEM CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ BŁAGAM

 • nati:

  Dobra Matko Daniszewska bardzo proszę Cię zdrowie dla cioci proszę wysłuchaj mojej prośby przywróć jej wzrok błagam proszę tak zlituj że o to aby skoñczyły się problemy moim gospodarstwie proszę wysłuchaj mnie ja juź nie mam siły..

 • ANA:

  Najsłodsza Panienko Daniszewska proszę dopomóż mi mam zabieg hirurgiczny tak bardzo się boję dopomóż mi mam takie bóle błagam aby to zagoiło się bez interwencji hirurga..wysłuchaj mnie proszę

 • NATI:

  NAJŚWIĘTSZA PANIENKO DANISZEWSKA UPROŚ NAM U SWEGO SYNA POGODĘ NA ŻNIWA NIECH PRZESTANIE PADAĆ A ROLNICY SPRZĄTNĄ WSZYSTKO Z PÓŁ PROSZĘ WYSŁUCHAJ MOJEJ PROŚBY BŁAGAM CIĘ ,,,

 • ela:

  O łaskę nawrócenia , uwolnienie z uzależnień , światło Ducha Św. dla Norberta. O łaskę nawrócenia , przemianę życia , szczęśliwą operację , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława.

 • NATI:

  NAJŚWIETRZA PANIENKO BŁAGAM CIĘ POMÓŻ MOJEJ CÓRCE ONA TAK SIĘ ZAGUBIŁA W 7 KLASIE MA PROBLEM Z NAUKĄ DODAJ JEJ SIŁ I WIĘKSZĄ AMBICJE DO NAUKI PROSZĘ DOPOMÓŁŻ JEJ NAJŚWIETRZA PANIENKO W DANISZEWSKIM OŁTARZU..

 • Jan:

  Proszę Pana Boga w imię Pana Jezusa o błogosławieństwo, zdrowie i ochronę od zła dla Nataszy, Michała, Martynki, Anety, Ireny, Amelii i moich Braci z rodzinami. Matko Najświętsza, módl się za nami.

 • Jan:

  Proszę Pana Jezusa za wstawiennictwem Maryi Panny o zdrowie, szczęśliwe wakacje i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny. Amen

 • Jan:

  Matko Boża proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie, przebaczenie grzechów, ochronę od zła i błogosławieństwo Boga Ojca w każdym dniu dla całej rodziny.

Napisz komentarz

Witamy!

Witamy na stronie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Daniszewie.

Adres parafii:
Daniszewo 42
09-454 Bulkowo
Gmina: Bulkowo, powiat: płocki
woj. mazowieckie
dekanat: bodzanowski
tel. 24 265 20 92
e-mail:
parafia@daniszewo.pl

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
g. 8.00, 9.30, 11.30.
Dni powszednie: g. 17.00

Kancelaria parafialna:
czynna w dni powszednie
od godz. 16.00.

Losowe Foto
aniołek

Niech Was pilnują dobre aniołki!

Ranking-zagłosuj