Podobny obraz

  1. Biblijny obraz Chrystusa przyjmującego zaproszenie do domu swoich przyjaciół: Marty, Marii i Łazarza jeszcze wyraźniej ukazuje nam Pana Boga, który pragnie być obecny w sercu i życiu każdego człowieka. Niech przez udział w dzisiejszej Eucharystii Pan Bóg zagości w naszych sercach.Za tydzień poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św.
  2. Zbliża się czas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Wszystkich, którzy pragną podążać do stóp Jasnogórskiej Pani, proszę o zgłoszenia po Mszach Świętych lub w kancelarii parafialnej. Jest też możliwość duchowego pielgrzymowania do duchowej stolicy Polski.
  3. 25 lipca (czwartek) przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Za tydzień będziemy modlić się w intencji kierowców i  po wszystkich Mszach Świętych będziemy święcić pojazdy mechaniczne. ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  4. Ofiary na wywóz śmieci z cmentarza II rata: Majdany – 385, Podmarszczyn Pn – 250 i Nowa Wieś – 915.
  5. Dnia 15.08 w diecezjalnym sanktuarium MB Różańcowej obędzie się koronacja Obrazu Matki Bożej koronami papieskimi. Osoby chętne proszę o zgłaszanie się.
  6. Na przyszłą niedzielę proszę o dekorację ołtarzy kwiatami mieszkańców Szast
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszła śp. Jerzy Atliński z Włók. Od ucz. pog. zostanie odprawionych 5 Mszy św. oraz Marzena Iwandowska z Worowic – od. ucz. pog. 9 Mszy św. i jedna wiązanka duchowa od rodziny Czosnowa. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  8. Czas odpustów w naszym dekanacie. Ku czci św. Anny: dzisiaj w Miszewie Murowanym, w piątek w Blichowie a za tydzień w Bodzanowie. Natomiast jutro czcimy św. Marię Magdalenę z tej racji odpust w Pilichowie – suma o 12.00

Napisz komentarz

Witamy!

Witamy na stronie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Daniszewie.

Adres parafii:
Daniszewo 42
09-454 Bulkowo
Gmina: Bulkowo, powiat: płocki
woj. mazowieckie
dekanat: bodzanowski
tel. 24 265 20 92
e-mail:
parafia@daniszewo.pl

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
g. 8.00, 9.30, 11.30.
Dni powszednie: g. 17.00

Kancelaria parafialna:
czynna w dni powszednie
od godz. 16.00.

Losowe Foto
aniołek

Niech Was pilnują dobre aniołki!

Ranking-zagłosuj