Znalezione obrazy dla zapytania biblia

  1. Wiara w zmartwychwstanie Chrystusa staje się naszym udziałem dzięki świadectwom przekazanym nam na kartach Nowego Testamentu. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest dla nas zachętą do częstszego sięgania po Pismo Święte, które jest niewyczerpanym źródłem mądrości i przewodnikiem na drogach wiary.
  2. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym zachęcam do udziału we Mszy św. gdzie  zawsze słyszmy Boże Słowo, a  przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego. Multimedia sprawiają, że dzisiaj Pismo Św., codzienne czytania, są dla nas dostępne w każdej chwili.
  3. Dzisiaj I niedziela miesiąca wystawienie najświętszego sakramentu i procesja po Mszy św. o godz. 30 a następnie Adoracja prowadzona przez mieszkańców Daniszewa i Malenia.   Zapraszam Asystę z dziewczynkami do sypania kwiatami
  4. Rozpoczęliśmy miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele o godz. 16. Zachęcam do odprawiania Nabożeństw we wioskach przy figurkach .
  5. Próby w tym tygodniu: przed Odnowieniem przyrzeczeń Chrztu św. – wtorek o godz. 18.00 i przed bierzmowaniem – sobota  o godz. 00 a następnie spowiedź

Napisz komentarz

Witamy!

Witamy na stronie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Daniszewie.

Adres parafii:
Daniszewo 42
09-454 Bulkowo
Gmina: Bulkowo, powiat: płocki
woj. mazowieckie
dekanat: bodzanowski
tel. 24 265 20 92
e-mail:
parafia@daniszewo.pl

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
g. 8.00, 9.30, 11.30.
Dni powszednie: g. 17.00

Kancelaria parafialna:
czynna w dni powszednie
od godz. 16.00.

Losowe Foto
aniołek

Niech Was pilnują dobre aniołki!

Ranking-zagłosuj