1. Kazanie na górze | autor: K.H. BlochSłowa dzisiejszej Ewangelii nie są wyłącznie przypomnieniem obowiązku troski o głodnych, ubogich i cierpiących. Chrystus oczekuje od nas serc i umysłów zdolnych dostrzegać prawdziwe źródła ludzkiej biedy. Początkiem takiej postawy jest właściwy dystans do wszystkiego, co sami posiadamy.
  2. Przypominam, że w dniach 23 lutego o godz. 12.00  i 09 marca o godz. 12.00  odbędzie się kurs dla narzeczonych w par. Miszewo Murowane.
  3. Dziękuję za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła
  4. Do wieczności odeszły dwie mieszkanki Rogowa: śp. Daniela Rakowska – od ucz. pog. Będzie odprawionych 14 Mszy Św. i 7 Mszy Św. jako wiązanka duchowa od mieszkańców Rogowa oraz Irena Wiesława Klimczewska -od ucz. pog. odprawionych zostanie 9 Mszy Św. i także 9 Mszy Św. jako wiązanka duchowa od mieszkańców Rogowa. Polecajmy je Miłosiernemu Bogu… Wieczny odpoczynek…
  5. W tym tygodniu 22 dzień miesiąca – na godz. 17.00 zapraszam na Mszę św. z nabożeństwem i ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II
  6. Zgodnie z zarządzeniem Biskupa Płockiego ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na rozbudowę Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku.

Napisz komentarz

Witamy!

Witamy na stronie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Daniszewie.

Adres parafii:
Daniszewo 42
09-454 Bulkowo
Gmina: Bulkowo, powiat: płocki
woj. mazowieckie
dekanat: bodzanowski
tel. 24 265 20 92
e-mail:
parafia@daniszewo.pl

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
g. 8.00, 9.30, 11.30.
Dni powszednie: g. 17.00

Kancelaria parafialna:
czynna w dni powszednie
od godz. 16.00.

Losowe Foto
aniołek

Niech Was pilnują dobre aniołki!

Ranking-zagłosuj