1. Znalezione obrazy dla zapytania iii niedziela zwykła rok cWraz z Kościołem powszechnym dziękujemy Panu Bogu za dar Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Pragniemy zawierzać miłującemu Ojcu młodzież całego świata, aby na współczesnych drogach z odwagą odkrywała i wiernie wypełniała swoje życiowe i chrześcijańskie powołania. Słowa posłania skierowane dziś przez papieża odczytajmy jako drogowskaz także dla nas i dla naszej parafialnej wspólnoty.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii Św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 16.00.
  3. W sobotę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na rozpoczęcie każdej Mszy Świętej pobłogosławimy świece, których blask ma wskazywać na Pana Jezusa – światłość na oświecenie pogan. Msze Święte o godz. 10.00 i 17.00. Podczas Mszy Św. o godz. 10.00 dzieci przygotowujące się do II Komunii Św. będą miały poświęcone świece.
  4. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca – po Mszy Św. o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do sumy. Adorację poprowadzą mieszkańcy Nadułek, Majdan i Gniewkowa
  6. W dniach 23 lutego  i 9 marca o godz. 12.00  odbędzie się kurs dla narzeczonych w par. Miszewo Murowane.
  7. Proszę lektorów o odbiór czytań (grafik lektorów znajdziesz tutaj  Lektorzy)

Napisz komentarz

Witamy!

Witamy na stronie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Daniszewie.

Adres parafii:
Daniszewo 42
09-454 Bulkowo
Gmina: Bulkowo, powiat: płocki
woj. mazowieckie
dekanat: bodzanowski
tel. 24 265 20 92
e-mail:
parafia@daniszewo.pl

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
g. 8.00, 9.30, 11.30.
Dni powszednie: g. 17.00

Kancelaria parafialna:
czynna w dni powszednie
od godz. 16.00.

Losowe Foto
aniołek

Niech Was pilnują dobre aniołki!

Ranking-zagłosuj