Kliknij aby obejrzeć w pełnym rozmiarze1. Dzisiaj kończymy nasze misje parafialne. Dziękuję naszemu misjonarzowi – o. Markowi Pasiukowi– za przeprowadzenie tych misji świętych. Dziękuję także za pomoc w przygotowaniu i podczas misji: strażakom, chórowi z p. organistą, p. kościelnemu, ministrantom, lektorom, radnym parafialnym.
2. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele w dni powszednie o godz. 16.40 natomiast w niedziele po sumie. Zachęcam do odprawiania Nabożeństw we wioskach przy figurkach..
3. W poniedziałek o godz. 18.00 próba dla dzieci przed I Komunią Świętą natomiast we wtorek dla dzieci przed odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych – godz.18.00.
4. Egzamin dla kandydatów do bierzmowania . Młodzież kl. III gimnazjum – czwartek godz. 18.00, młodzież szkół średnich – sobota godz. 8.30. Młodzież przynosi ze sobą indeksy i opinię od katechety.
5. Bóg zapłać za złożone ofiary na cele inwestycyjne: Worowice wieś – 497 zł. Dziękuję tym, kórzmy te ofiary złożyli i Radnym za zebranie.
6. Za tydzień o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji mieszkańców Podmarszczyna z racji na zakończenie nawiedzenie Obrazu matki Bożej, po której Obraz wezmą mieszkańcy Daniszewa.
7. Mieszkańcom Szast dziękuję za udekorowanie ołtarzy kwiatami na dzisiejszą niedzielę.
8. Z racji na zmieniony termin Misji zostają też zmienione godziny zamówionych intencji mszalnych w tym tygodniu. Wszystkie Msze św. będą po południu, gdyby komuś nie odpowiadała godzina to proszę się do mnie zgłosić.

Napisz komentarz

Witamy!

Witamy na stronie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Daniszewie.

Adres parafii:
Daniszewo 42
09-454 Bulkowo
Gmina: Bulkowo, powiat: płocki
woj. mazowieckie
dekanat: bodzanowski
tel. 24 265 20 92
e-mail:
parafia@daniszewo.pl

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
g. 8.00, 9.30, 11.30.
Dni powszednie: g. 17.00

Kancelaria parafialna:
czynna w dni powszednie
od godz. 16.00.

Losowe Foto
aniołek

Niech Was pilnują dobre aniołki!

Ranking-zagłosuj