Archiwum ‘Ogłoszenia parafialne’ Kategorii

Znalezione obrazy dla zapytania 2 niedziela adwentu

  1. Dzisiejsza niedziela to od wielu lat Dzień Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie, w krajach byłego Związku Sowieckiego. Przed Kościołem zbiórka do puszek na ten cel.
  2. W tym tygodniu w ramach przygotowań do Świąt będziemy przeżywać Rekolekcje adwentowe, które poprowadzą Ojcowie Pallotyni z Lublina . Program Rekolekcji: piątek i sobota 9.30, 11.30 i 17.00 w niedzielę porządek świąteczny: 8.00. 9.30 i 11.30. Spowiedź w piątek i sobotę przed i w czasie Mszy św.
  3. W Niedzielę odbędą się spotkania: przed I Komuną św. po Mszy św. o 9.30. i dla kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o godz. 11.30.
  4. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp.  Grzegorz Więckowski ostatnio zamieszkały w Płocku. Od ucz.   zostaną odprawione 3 Msze św. oraz Kazimiera Cybulska z Włók – od ucz. pog – 7 Mszy św. polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu…
  5. Dziękuję za ofiary na wywóz śmieci z cmentarza: Nadułki – 1230 zł. i Podmarszczyn Południowy – 715 zł.
  6. Kancelaria w poniedziałek i wtorek racji na spowiedzi rekolekcyjne w innych parafiach czynna po Mszy św. o godz. 7:00

Znalezione obrazy dla zapytania wniebowstąpienie pańskie1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – na Mszy Świętej o godz. 11.30 do I Komunii Świętej przystąpi 13 dzieci z klas III. Dzieci będą przychodziły na Biały Tydzień – o godz. 16. 40 Majowe i Czerwcowe a później Msza Św.
2. Dziękuję wszystkim rodzicom dzieci z I Komunii Świętej za sprzątanie i dekorację kościoła oraz p. Ewie Reczulskiej za pomoc w przygotowaniu dzieci do dzisiejszej uroczystości.
3. W środę – w ostatni dzień maja przypada Święto Nawiedzenia NMP – nabożeństwa majowe do środy o godz. 16.40. W czwartek rozpoczniemy czerwiec – miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.40.
4. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – na Mszy Św. o godz. 11.30 dzieci klas IV i V odnowią swoje Przyrzeczenia chrzcielne. Próba w poniedziałek o godz. 18.30. Spowiedź dzieci, rodziców, chrzestnych w piątek o godz. 18.30
5. Dzisiaj ofiary zbierane do puszek są przeznaczone na wsparcie Płockiego Hospicjum
6. W środę o godz. 18.30 – poświęcenie pól w Kadłubowie.
7. W tym tygodniu: I czwartek miesiąca – modlitwa o powołania, I piątek – wystawienie Najświętszego sakramentu i spowiedź od godz. 16.00, I sobota – nabożeństwo ku czci niepokalanego Serca Maryi od godz. I niedziela – wystawienie Najświętszego sakramentu i procesja po Mszy Św. o godz. 9.30. zapraszam Asystę i dziewczynki do sypania kwiatami – szczególnie z I Komunii Św. Z racji na Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Św. nie będzie Adoracji, która zawsze była do Sumy.
8. Dnia 10 czerwca odbędzie się II Pielgrzymka Służby Liturgicznej i Dzieci Komunijnych do Czerwińska. Proszę o zgłaszanie się osób chętnych na wyjazd.

Witamy!

Witamy na stronie Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Daniszewie.

Adres parafii:
Daniszewo 42
09-454 Bulkowo
Gmina: Bulkowo, powiat: płocki
woj. mazowieckie
dekanat: bodzanowski
tel. 24 265 20 92
e-mail:
parafia@daniszewo.pl

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
g. 8.00, 9.30, 11.30.
Dni powszednie: g. 17.00

Kancelaria parafialna:
czynna w dni powszednie
od godz. 16.00.

Losowe Foto
aniołek

Niech Was pilnują dobre aniołki!

Ranking-zagłosuj